Візуалізація та 3D


 Візуалізація навчальної інформації здатна творити чудеса! Кращий спосіб – зробити науку цікавою. Ви впевнені, що навчання має бути не тільки корисним, але і по-справжньому захоплюючим!

https://windyty.com  - неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на течію Гольфстрім.

На сайті http://www.ventusky.com ви зможете оцінити величину снігового покриву. А сервіс https://earth.nullschool.net дозволить також оцінити рівні забруднення пилом і хімічними сполуками.

Як повинен виглядати атлас в XXI столітті?

Наприклад, так – http://dsl.richmond.edu/panorama. University of Richmond створює інтерактивний атлас історичної географії США. Замість пасивного вивчення сторінок атласу користувачі можуть переміщатися в часі та просторі, взаємодіяти з вбудованими в атлас слайдерами та діаграмами, а також просто насолоджуватися неймовірною красою візуалізації даних.

http://htwins.net/scale2 – відмінна візуалізація розмірів Всесвіту. Ви зможете наочно порівняти розміри всього, що нас оточує: розміри тіла людини з габаритами слона, Ейфелевої вежі або хромосоми. Завдяки цьому сервісу стає зрозумілим, наскільки малим є атом або електрон і що таке нанометр. Більш того, тут можна не тільки оцінити відстань від Землі до Місяця, але і зрозуміти розміри всього нашого ВсесвітуІ найголовніше, що вражає: все, що ви побачите – що відкрив людський розум.


Чи знаєте ви, скільки разів Велика китайська стіна вміститься між Сонцем і Венерою? А скільки хвилин світло подорожує від нашого світила до Плутона?

Сервіс http://joshworth.com/…/pixelspa…/pixelspace_solarsystem.html дозволить вам представити відстані між об’єктами в Сонячній системі. 1 піксель вашого екрану буде прийнятий за 3474 км – такий діаметр Місяця. Перемістити майже на 17 000 точок, ви побачите Меркурій.

Звичайно, програма дозволяє вимірювати відстань також в астрономічних одиницях, кілометрах, діаметрах Землі тощо. Випробуйте себе та дістаньтеся до межі нашої Сонячної системи.

https://www.solarsystemscope.com/ Solar System Scope: планетарій в кишені

Дана програма містить в собі досить докладну інформацію про нашу Сонячну систему. Вона показує її стан на поточний момент. Якщо хтось зважиться дивитися на наявну в додатку модель 365 днів, то Земля за цей термін зробить повний оборот навколо Сонця. Всі інші планети теж рухаються відповідно до своїх справжніх прообразів.

Тривимірна картинка тут виконана на гідному рівні. Масштаб регулюється за допомогою двох пальців. Якщо ж пересувати палець в одну зі сторін, то починається обертання навколо обраної планети (за замовчуванням камера рухається навколо Сонця). Інтерфейс повністю переведений на російську мову, завдяки чому додатком Solar System Scope зацікавляться навіть учні в молодших класах.


Немає коментарів:

Дописати коментар